شرایط استفاده از دوره‌های راهی ساده

شرکت کننده عزیز، لطفا به موارد زیر هنگام خرید دوره‌های راهی سادهتوجه کنید؛ خرید شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است:

 

– شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای آن در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط خریدار دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

دسترسی به دوره‌های راهی ساده فقط برای مدت مشخص و محدودی یک هفته ای پس از خرید برای هر دوره قابل استفاده است ولی بعد از این مدت اگر مشکلی خوردید به پشتیبانی پیام بدهید تا در صورت امکان دوره را در اختیار شما قرار دهد.

 

شرایط خرید

– هنگام خرید دوره به ثبت کامل و دقیق نام و نام خانوادگی دقت گردد.

– کاربران دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمایند.

 

شرایط دوره

– زمان موردنیاز برای گذراندن دوره، براساس استانداردهای جهانی Massive Open Online Courses (MOOC) برای دوره­های مجازی، مجموع زمان لازم برای مشاهده ویدیوها، انجام کوییزها، حل تمارین و ارائه پروژه‌ها است و لزوماْ برابر با مدت زمان ویدئوهای دوره نیست.

– به دلیل حفظ حریم شخصی اساتید، اطلاعات تماس آن‌ها (ایمیل و شماره همراه) محرمانه است و راهی ساده از ارائه اطلاعات فوق به کاربران و سایرین معذور است.

– دانشجو تعهد دارد که در هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها تقلب نکند. درصورتی که مشخص شود در طی دوره تقلب نموده است نمره صفر برای وی منظور می‌شود و راهی ساده حق دارد دسترسی وی را به دوره حذف نماید.

– شرکت کننده تعهد دارد جواب هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها را با دیگران به هیچ نحو و در هیچ زمانی به اشتراک نگذارد.

شرکت کننده تعهد دارد که تمام دوره را شخصا بگذراند. راهی ساده می‌تواند در صورت لزوم مصاحبه‌ای با فارغ التحصیلان دوره انجام دهد و اگر مشخص شود که دوره توسط ایشان طی نشده است این اختیار را دارد تا از ارائه گواهی­نامه پایان دوره به ایشان خودداری کند.با توجه به علاقه‌مندی دانشجویان برای معرفی فرصت‌های شغلی مناسب از یک طرف و اشتیاق شرکت‌ها برای جذب نیروهای مستعد و توانمند، درصورت درخواست شرکت‌ها، رزومه فارغ‌التحصیلان در اختیارشان قرار می‌گیرد تا درصورت نیاز با افراد مورد نظر تماس گیرند.